Sportovní kabelky

Sportovní kabelky jsou skvělou volbou pro ženy, které dávají přednost aktivnímu životu a jsou neustále v pohybu. Sportovní kabelka je příjemným kompromisem mezi batohem a kabelkou. Můžete si ji vzít do města, na procházku se psem i na výlet. Díky sportovní kabelce neztratíte svoji ženskost a chytrý organizér zaručí, že budete mít všechny nezbytnosti ihned po ruce.

Ženy, které mají rády sport a aktivní život, od kabelek vyžadují především praktičnost a univerzálnost. Zaneprázdněné a aktivní ženy obvykle nemají čas přemýšlet nad tím, jaká kabelka se hodí k jejich outfitu. Potřebují kabelku, která pojme všechny nezbytnosti a něco vydrží. Sportovní kabelku si můžete vzít jak do města, tak na výlety do přírody. Díky praktickému materiálu a střihu, se skvěle nosí a její údržba je opravdu nenáročná. Sportovní dámskou kabelku můžete vyprat či nečistoty setřít mokrým hadříkem. Žádné komplikované a drahé čištění v čistírně. Chytrý organizér zaručí, že budete mít v kabelce přehled a už se vám nestane, že byste kvůli jedné věci, museli obrátit obsah kabelky naruby. Sportovní kabelky jsou vybaveny praktickými kapsami a karabinami, které drží věci na svém místě. Výrobci sportovních kabelek moc dobře vědí, že i sportovně založené ženy a dívky, chtějí vypadat žensky a svůdně. Sportovní kabelku seženete v krásných módních barvách a nejrůznějších velikostech. Vybírat můžete dle svého vkusu a stylu, ale také podle toho kam budete kabelku primárně nosit. Univerzální jsou sportovní kabelky s dlouhým popruhem zvané též crossbody. Crossbody v překladu znamená „přes tělo“. Jedná se o dámské kabelky s dlouhým uchem, které je možné nosit přehozené přes tělo. Tento typ kabelek je pro jejich nositelky velmi pohodlný. Nijak neomezuje v pohybu. K dostání jsou i elegantnější sportovní kabelky na rameno či větší sportovní kabely, které využijete například při návštěvě fitka či bazénu. Sportovní kabelky jsou určeny všem ženám, které se chtějí cítit pohodlně a nenechávají se omezovat módními trendy.

Máte vybráno 0 položek
  • Kategorie:
  • Sportovní  remove

Současně lze vybrat pouze jeden parametr.

Doprava zdarma

arrowCena

zeptejte se odborníků

Podívejte se na odpovědi na nejčastější dotazy od zákazníků. Máte-li jakékoliv otázky, naši specialisté Vám rádi poradí.

Po - Pá: 9:00 - 17:00

Aktuálně: Doprava zdarma na více než 4 500 produktů – více ZDE

Dovezeme vám to zadarmo  – více ZDE

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up