Soutěž

Soutěž

Pozor, vyhlašujeme výherce lednové soutěže! Senzační hodinky Michael Kors Michael Kors Darci MK3190 získává Vladislav G. Gratulujeme! Výherce budeme kontaktovat e-mailem. A co Vy? Chcete taky vidět svoje jméno ve výherním příspěvku a tentokrát získat pánské hodinky Gant Albury? Zapojte se do naší únorové soutěže a příště může být výhra Vaše :)


Hlasujte pro Brasty v soutěži ShopRoku 2019 a vyhrajte pánské hodinky Gant Albury

Únorová soutěž je tady! Hledáte minimalistické pánské hodinky, které doplní ležérní outfit? Stříbrný model hodinek s modrým ciferníkem jsou tou správnou volbou. A nyní je můžete získat zdarma! Stačí pro Brasty.cz hlasovat v soutěži ShopRoku 2019 v kategorii CENA POPULARITY a můžou být vaše!

Zapojte se do soutěže třemi jednoduchými kroky:

  1. Hlasujte pro Brasty.cz v soutěži ShopRoku
  2. Potvrďte svůj hlas v potvrzovacím e-mailu
  3. Potvrzovací e-mail nebo snímek obrazovky potvrzovacího e-mailu přepošlete na adresu cz@brasty.com .

Hlasovat


Detailnější návod pro zapojení do soutěže o pánské hodinky GANT Albury GTAD05700499I:

  1. Hlasujte pro Brasty.cz v soutěži SHOPROKU2019 v kategorii Cena popularity. Hlasovat můžete ZDE. Vyplníte Váš e-mail a zahlasujete kliknutím na tlačítko ODESLAT MŮJ HLAS.

  2. Na Váš e-mail, který jste vyplnili ve formuláři, přijde potvrzení Vašeho hlasu. Při prodlení zkontrolujte i hromadnou poštu a SPAM složku. Kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu potvrdíte Vaše hlasování.

  3. Následně Vám do Vaší schránky přijde potvrzení úspěšného hlasování (při delší prodlevě taktéž zkontrolujte hromadnou poštu a SPAM složku). Tento e-mail  nám přepošlete (nebo snímek obrazovky) na e-mail cz@brasty.com.Jak zvýšit šanci na výhru?


Pro zvýšení šance na výhru můžete pro nás hlasovat v soutěži SHOPROKU 2019 vícekrát, avšak je nutné použít unikátní e-mailovou adresu, ze které nám potvrzovací e-mail přepošlete na cz@brasty.com.

Hlasovat

Soutěž probíhá od 1. 2. 2020 do 28. 2. 2020. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailové adresy.

Podmínky soutěže v plném znění naleznete zde.

Vyhledávání
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up