Luxusní parfémy Hugo Boss

Luxusní parfémy Hugo Boss

Značku Hugo Boss asi není potřeba nijak zvlášť představovat. Je vlastně synonymem kvality. Pořídit si můžete Hugo Boss hodinky, šperky, oblečení a také parfémy. Společnost Hugo Boss vznikla roku 1924 v Metzingenu. Založil ji tehdy Hugo Ferdinand Boss. A už tedy asi tušíte, odkud vznikl název této značky, která si během let vydobyla pozici jako jedna z nejúspěšnějších značek na světě. V tuto chvíli se značka zaměřuje na dámské i pánské parfémy, módu a nejrůznější doplňky.

Stále platí, že výrobky Hugo Boss jsou vysoce kvalitní a designově propracované k dokonalosti. Při navrhování oblečení i výrobě kosmetiky se proto soustředí na použití těch nejkvalitnějších ingrediencí a materiálů. Absolutně první parfémy značky Hugo Boss vznikly v 90. letech 20. století a okamžitě si získaly mezi lidmi obrovskou oblibu.

 

 

Dámsképarfémy
Pánsképarfémy

 

Parfémy Hugo Boss mají co nabídnout jak dámám, tak pánům. Přitom i vůní samotných má Hugo Boss celou řadu a najdete zde tak jak silné kořeněné vůně, tak i jemné květinové parfémy. Zřejmě absolutně nejoblíbenějším pánským parfémem je vůně Hugo Boss No.6 Bottled. Tento parfém je jako stvořený pro sebevědomé a ambiciózní muže. Parfém byl představen v roce 1998 a vyrábí se dodnes. To jasně hovoří o jeho oblibě.

Z dámských parfémů bychom mohli zmínit třeba Hugo Boss Alive. Tento parfém je určen zejména ženám s jasnou vizí budoucnosti, které si jdou neochvějně za svým cílem. Vůně zaujme i svým flakónem, za kterým stojí známá návrhářka šperků Amelie Riech.

 

Vyberte si svůj parfém Hugo Boss. Uvidíte, že parfémy této značky si zamilujete.

Hugo Boss Hugo toaletní voda pro muže 125 ml Pro muže 655 
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme parfémovaná voda pro ženy 75 ml Pro ženy 799 
Hugo Boss Boss No.6 Bottled toaletní voda pro muže 200 ml Pro muže 1 807 
Hugo Boss Boss Orange toaletní voda pro ženy 75 ml Pro ženy 686 
Hugo Boss Deep Red parfémovaná voda pro ženy 90 ml Pro ženy 664 
Hugo Boss Boss Femme parfémovaná voda pro ženy 75 ml Pro ženy 705 
VYHLEDAVAM...
VYHLEDAVAM...
up