Doprava zdarma

Doprava zdarma

Užijte si dopravu zdarma!

Rádi nakupujete přes internet, ale příčí se vám myšlenka utrácení nemalých sum peněz za poštovné? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu! U nás nakoupíte své oblíbené produkty, a my vám je zadarmo dovezeme až domů. Tak zaplatíte skutečně jen za vybrané hodinky, parfém, šperky nebo kosmetiku – bez otravných poplatků za balné a dopravné.

Déle neváhejte a využijte dopravu zdarma u obrovského množství vybraných produktů!

Produkty s dopravou zdarma


Víme, o čem sníte...


Seznamte se s Tommym Hilfigerem

Pokud sledujete poslední módní trendy, jistě jste si všimli zvýšeného zájmu o značku Tommy Hilfiger, která už bezmála 40.let dobývá svět. Je to právě díky svěžímu stylu, který nám dává pocit nespoutanosti. U hodinek Tommyho Hilfigera najdeme nadčasové a mladistvé modely, po kterých chceme sáhnout při každé příležitosti. Nejdříve vás zaujme naprostá jedinečnost každého jednoho modelu. Největším problémem se tak stává, který z modelů si vybrat, protože jsou všechny naprosto úchvatné.

Pánové si mohou vybírat z převážně módních hodinek, u kterých přijde na rozhodování mezi ocelovým a koženým řemínkem. Množství detailů, který pánské hodinky Tommy Hilfiger oplývají, vás bude překvapovat ještě dlouho poté, co si hodinky poprvé nasadíte na ruku.

Dámské hodinky Tommy Hilfiger září energii. Převážně světlejší kombinace sednou křehkým ženám, pokud však žena s duchem rebela sáhne po podobném modelu, bude působit koketně. Tyhle kousky, totiž rozhodně nejsou nudné a usedlé.

Módní značku Tommy Hilfiger nereprezentují jen hodinky, ale i šperky a parfémy 

Tommy Hilfiger s dopravou zdarma


Seznamte se s Festinou

Milovníci hodinek jistě znají hodinkového giganta, značku Festina. Hodinky Festina se pyšní dlouholetou tradicí, přičemž jejich věhlasu napomáhá nejen to, že se jedná o švýcarskou značku. Originalita, luxus a kvalita jsou typickými přívlastky hodinek Festina.

V nabídce značky Festina najdeme překrásné modely jak pro ženy, tak pro muže. Mezi kolekce, které bodují v celosvětovém měřítku, patří jednoznačně Chronograph, který potěší zejména pány a dále pak kolekce The Originals, kde pánové najdou odolnější kousky s nepřeberným množstvím funkcí.

Dámy raději sáhnou po známé kolekci Mademoiseille, kde naleznou modely osázené krystaly Swarovski. Dámské hodinky z této kolekce si získaly nejedno ženské srdce a obliba těchto hodinek v posledních letech velmi stoupla. Náročnější ženy mohou zabrouzdat do kolekce Boyfriend, kde naleznou nejen minimalistější modely, ale také propracovanější kousky osazené zirkony.

Festina s dopravou zdarma


Znáte značku Guess?

Znalci jistě ví, že historie značky Guess sahá až do roku 1981. Kalifornská značka je nyní známá po celém světě a my vám představíme nejoblíbenější kolekce hodinek a šperků, na které můžete využít dopravu zdarma.

Hodinky Guess

Mezi pány jednoznačně bodují kolekce Imprint nebo Supernova, ale do popředí se dostává i kolekce Frontier, kterou si zamilovali především muži toužící po pozornosti žen. Dámám se pak zase zalíbily kolekce Nova, doplněné o zdobené modely z kolekce Lady Frontier. Hodinky Guess jsou skvělou volbou, pokud rádi sledujete poslední trendy a milujete módní novinky.

Šperky Guess

Guess nejsou jen hodinky! Naše široká nabídka šperků je toho jasným důkazem. Ať už hledáte náramek, náušnice nebo náhrdelník, sáhněte po značce Guess, která nezklame svým propracovaným designem, precizním provedením a známým jménem.

Guess s dopravou zdarma